Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Pogorzelski Witold. Analiza matematyczna 1 - 3.

Krawędzie i okładki wszystkich trzech tomów przetarte, boki książek przybrudzone. W tomie I grzbiet naddarty ok 3 cm na środku. Kartki od 3 - 14 źle trzymają się grzbietu.

Pogorzelski Witold. Geometria analityczna.

Okładki lekko przybrudzone i  przetarte.

Pogorzelski. Klasyczny rachunek zdań.

Mocno przybrudzone okładki oraz boki książki. Na okładkach zagięcia. Mocno przytarte krawędzie okładek.  Oddarty kawałek prawego górnego rogu przedniej okładki. Naddarty górny  i dolny grzbiet okładek ( ok. 2 cm).  Mocno przytarte krawędzie grzbietu okładek.  Wewnątrz książka podklejona taśmą.

Pokorny Edward Jerzy. Rachunek różniczkowy i całkowy dla techników.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Na końcach grzbietu naddarcie do 1 cm. Na stronie tytułowej skreślenie i podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Polański S. Geometria wykreślna 1 - 2 (tekst + rysunki).

Delikatnie wytarta obwoluta (głównie przy krawędziach).

Polański Sstanisław. Geometria wykreślna 1 - 2 (tekst + rysunki).

Tom I okładki mocno przetarte z licznymi zagięciami. Na stronie przedtytułowej skreślenie wykonane niebieskim mazakiem. Na stronie tytułowej w rysunkach podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym długopisem. W tomie II na tylnej okładce kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem.

Polański Stanisław. Geometria wykreślna tom 2: Podstawy wykreślnego zapisu konstrukcji inżynierskich.

Obwoluta lekko przybrudzona i przetarta (zwłaszcza przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami i naddarciami (ok 0,5 cm). Wewnątrz książki przebarwienia. Boki książki delikatnie przybrudzone i przebarwione.

Polya G. Jak rozwiązać? - nowy aspekt metody matematycznej.

Biblioteka Problemów tom 71.
Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Na górnym końcu grzbietu 3.5 cm ubytek. Boki książki przybrudzone.

Potępa Maria. Liczby rzeczywiste, funkcje, funkcje liniowe, wektory, prosta - zeszyt 1.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte (zwłaszcza przy krawędziach) z słabo widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce kilka małych plamek farby.

Prus Stanisław, Stachura Adam. Analiza funkcjonalna w zadaniach.

Na tylnej okładce stara metka z ceną książki. Delikatnie pozaginane rogi okładek i kilku pierwszych kartek. Boki książki leciutko przybrudzone.
Na stronie tytułowej naklejka i podpis poprzedniego właściciela książki.

Przybyło Sylwester, Szlachtowski Andrzej. Algebra i wielowymiarowa geometria analityczna w zadaniach.

Na tylnej okładce stara metka z ceną. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Lekko przetarte rogi okładek.

Przybyło, Szlachtowski. Algebra abstrakcyjna wraz z geometrią afiniczną wielowymiarową w zadaniach.

Skrypty uczelniane nr 627. Nakład 1000 egz.

Okładki lekko przybrudzone z słabo widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm) przy bocznej krawędzi. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Puchalski Tadeusz. Statystyka - wykład podstawowych zagadnień.

Brak obwoluty. Okładki mocno przybrudzone z słabo widocznymi śladami po zalaniu. Grzbiet oraz przednia i tylna okładka przy krawędziach wyblakłe. Wewnątrz książki stare pieczątki i numery pobiblioteczne oraz przebarwienia. Boki książki lekko przybrudzone i przebarwione.