Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Puchalski Tadeusz. Statystyka opisowa.

Okładki lekko przybrudzone i mocno przetarte (zwłaszcza przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce naklejka ze starym numerem pobibliotecznym. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Pyrdoł, Dołęga, Dołęga. Matematyka 1 - zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego zakres rozszerzony. Liczby, zdania i zbiory, rachunek algebraiczny, wektory...

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach, na rogach i końcach grzbietu z lekko pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Mocno przybrudzony dolny bok książki.

Płocki Adam. Czy Paulina była w przypadkowie gapą?

Na tylnej okładce cena wykonana niebieskim długopisem, grzbiet książki lekko przetarty.

Płocki Adam. Nauczanie rachunku prawdopodobieństwa w szkole.

Delikatnie przetarte okładki (głównie przy krawędziach). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Płocki Adam. Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieli.

Okładki przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami, przednia naderwana przy grzbiecie u dołu 2,5 cm. Od strony 147 do 316 kartki luzem w kilku, trzymających się razem częściach.

Płocki Adam. Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieli.

Delikatnie przetarte okładki (głównie przy krawędziach).

Rabczuk Rościsław. Elementy nierówności różniczkowych.

Przybrudzone okładki i boki książki. Pozaginane rogi okładek.

Rachwał Tadeusz , Dwuraźna Stefania. Ćwiczenia z geometrii wykreślnej tom 1 - Rzuty Monge`a: album z rysunkami do zadań i rozwiazań.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami.

 

 

Rachwał Tadeusz, Dwuraźna Stefania. Ćwiczenia z geometrii wykreślnej 1 - 2: Rzuty Monge`a i Rzuty cechowane, aksonometria.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie. W tomie 2 na tylnej okładce cena wykonana niebieskim długopisem. Na stronie czwartej pieczątka pobiblioteczna, numer "40963" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 pieczątka pobiblioteczna.

Rachwał Tadeusz. Geometria wykreślna 2: Wielościany i powierzchnie w rzutach Monge`a aksonometria + atlas.

Druk maszynowy. Okładki i boki książki przybrudzone. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm).

Rachwał Tadeusz. Geometria wykreślna tom 1 + album z rysunkami.

Delikatnie przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach).

Rachwał Tadeusz. Geometria wykreślna tom 1 + album z rysunkami.

Obwoluta mocno przybrudzona, przetarta, na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Boki książki przybrudzone.

Rachwał Tadeusz. Geometria wykreślna tom 1 + album z rysunkami.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie brakujący fragment u góry 3 cm.

Rachwał Tadeusz. Geometria wykreślna tom 1 - album z rysunkami.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Na przedniej okładce niewielkie zarysowania i pieczątka z numerem 042503. Na grzbiecie naklejona mała karteczka. Na stronie 154 pieczątka Wypożyczalnia skryptów.

Rachwał, Dwuraźna. Ćwiczenia z geometrii wykreślnej - tom II. Testy zadań i rozwiązań + album z rysunkami do zadań i rozwiązań.

Lekko przybrudzona obwoluta oraz boki książki. Mocno przytarte krawędzie obwoluty. Wewnątrz książki stare pieczątki biblioteczne.

 

Ralston Anthony. Wstęp analizy numerycznej.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach (do 1,5 cm.) na tylnej naklejka pobiblioteczna, stara pieczątka "wycofano". Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, kilka cyfr wykonanych długopisem oraz na stronie 17 i 584 pieczątka pobiblioteczna. Mocno przybrudzony górny bok książki.