Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Braun Marcin, Lech Jacek. Matematyka 2 - zbiór zadań do gimnazjum. Potęgi, pierwiastki, okręg, pola koła, wyrażenia algebraicznea równania, trójkąty prostokątne, wielokąty i okręgi, graniastosłupy, ostrosłupy, statystyka.

Książka oprawioną w foliową oprawę spiętą do okładek zszywkami. Dziurki po zszywkach przechodzą na kilka pierwszych i ostatnich kartek, tutaj również przebarwienia.

Braun Marcin, Lech Jacek. Matematyka 3 - zbiór zadań do gimnazjum.

Okładki przetarte i przybrudzone z widocznymi niewielkimi skreśleniami wykonanymi niebieskim długopisem.

Bryński Maciej, Dróbka Norbert. Matematyka 1.

Przybrudzone okładki i boki książki. Okładki przetarte na rogach, krawędziach i grzbiecie.

Bryński Maciej, Jurkiewicz Jerzy. Zbiór zadań z algebry.

Krawędzie okładek i grzbietu delikatnie przetarte, rogi okładek pozaginane. Oderwany malutki fragment okładki przy górnej krawędzi grzbietu.

Brzeziński J. Bryński M. O rozwiązywaniu zadań z geometrii.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami na przedniej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Na stronie tytułowe skreślenie korektorem.

Byron Frederic, Fuller Robert. Matematya w fizyce klasycznej i kwantowej 1 - 2.

Brak obwolut. W obu tomach na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. W tomie 1 książka pęknięta pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową.

Byron Frederic, Fuller Robert. Matematya w fizyce klasycznej i kwantowej tom 1.

Obwoluta mocno przetarta, pozaginana i ponaddzierana przy krawędziach do 4 cm. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Byron, Fuller. Matematyka w fizyce klasycznej i kwantowej - tom 2.

Brak obwoluty. Na przedniej i tylnej okładce przebarwienie w lewym, górnym rogu. Przybrudzony górny bok książki. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Na stronach 98 - 99 2 cm plamka.

Cegiełka, Przyjemski, Szymański. Matematyka - podręcznik dla klasy IV liceum oraz klasy IV - V technikum

Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Przybrudzone boki książki.

Cewe Alicja, Nahorska Halina. Matematyka - matura zbiór zadań. Podręcznik dla liceum i technikum.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia tekstu wykonane długopisem. Wewnątrz książki oraz na bokach nieliczne przebarwienia. Na kilku stronach zagięcia w rogach.

Cewe, Krawczyk, Kruk, Nahorska, Pancer, Ropela. Matematyka w otaczającym nas świecie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceów i techników.

Na okładkach słabo widoczne zarysowania. Na tylnej okładce w prawym górnym i dolnym rogu naklejona stara cena. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.