Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Cewe, Nahorska, Magryś - Walczak, Krawczyk i inni. Matematyka - przed egzaminem gimnazjalnym z matematyki od roku 2012 - zbiór zadań otwartych i zamkniętych.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany ołówkiem.

Cewe, Nahorska, Magryś - Walczak, Krawczyk i inni. Matematyka - przed egzaminem gimnazjalnym z matematyki od roku 2012 - zbiór zadań otwartych i zamkniętych.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Cewe, Nahorska, Pancer. Matematyka w ZSZ klasa 1: zbiór, liczby, algebra, funkcje, geometria...

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach na nich liczne ślady po zagięciach. Na przedniej okładce stara naklejka poprzedniego właściciela. Na kilku pierwszych stronach zagięcia w rogach. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Cewe, Nahorska. Matematyka 1 - zbiór zadań - matematyka w otaczającym nas świecie. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceów i techników.

Okładki lekko przybrudzone i przytarte głównie przy krawędziach. Na okładkach słabo widoczne zarysowania i załamania. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

Cewe, Nahorska. Matura z matematyki od roku 2010 - zbiór zadań maturalnych z zakresu kształcenia podstawowego.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach i zarysowania. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Na kilku pierwszych stronach zagięcia w rogach. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

 

Chlebowski, Ginter, Herburt i inni. Zobaczcie inaczej - matematyka, fizyka i astronomia porządkują świat.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, wewnątrz tylnej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Na tylnej okładce kilka plam - zabrudzenie cementem...

Choquet Gustave. Nauczanie geometrii.

Obwoluta przetarta (głównie przy krawędziach). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czerwonym długopisem.

Chow Gregory C. Ekonometria.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Książka podklejona przeźroczystą taśmą klejącą pomiędzy stronami 502/503 (wzdłuż grzbietu).

Churgin Jakow. I co dalej? - rozmowy matematyka o tym, co może i czego nie może matematyka.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm. Książka pęknięta pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową i pomiędzy stroną 262 a 263.

Churgin Jakow. I co dalej? - rozmowy matematyka o tym, co może i czego nie może matematyka.

Obwoluta przybrudzona, na tylnej stara pieczątka "wygrana loteryjna". Książka pęknięta pomiędzy stroną przedtytułową a tytułową, na ostatniej stronie stara pieczątka "wygrana loteryjna".

Courton, Davis, Kline i inni. Matematyka w świecie współczesnym - zbiór artykułów z "Scientific American".

Biblioteka Problemów tom 106.
Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana przy krawędziach na rogach i końcach grzbietu (do 2 cm).

Cuberbiller Olga. Zadania i ćwiczenia z geometrii analitycznej.

Brak obwoluty, okładki i boki książki mocno przybrudzone i poplamione. Na stronie przedtytułowej i tytułowej  pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Na tylnej okładce zagięcia.