Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Dzieniszewski, Gabryelewicz. Choroby trzustki.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach zagięcia. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną.

Dzieniszewski, Knapik. Zarys gastroenterologii i hepatologii.

Lekko przetarte i przybrudzone okładki. Na przedniej okładce widoczne zarysowania. Na stronie przedtytułowej stara pieczątka poprzedniego właściciela z prafką napisaną długopisem. Przybrudzone boki książki, pozaginane rogi okładek.

Dłużniewski Mirosław. Choroba niedokrwienna serca.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki.

Dłużniewski Mirosław. Choroba niedokrwienna serca. Co lekarz wiedzieć powinien?

Okładki delikatnie przybrudzone, pozaginane na rogach. Boki książki przybrudzone.

Dłużniewski. Choroba niedokrwienna serca. Co lekarz wiedzieć powinien.

Na obydwu (przedniej, tylnej) słabo widoczne zarysowania. Na stronie tytułowej mała żółta plama. Pozaginane rogi okładek. Przybrudzone boki książki.

 

Endres Peter. Pneumonologia praktyczna.

Lekko przybrudzone okładki i boki książki oraz lekko przetarte krawedzie okładek. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela napisana długopisem.

Endres Peter. Pneumonologia praktyczna.

Okładki przybrudzone, przetarte, z kilkoma zagięciami w rogach, na stronie przedtytułowej pieczątka lekarska.

Ewdokimow, Łukomskij, Starobińskij. Chirurgia stomatologiczna.

Brak tylnej okładki i grzbietu. Przednia okładka przybrudzona i przetarta (głównie na krawędziach i rogach), wraz z dwoma pierwszymi kartkami trzyma się tylko na 2 zszywkach Boki książki lekko przybrudzone. Pieczątki ex libris na pierwszej stronie i 297. Zagięty prawy, górny róg na kilkudziesięciu pierwszych kartkach.

Fanconi, Wallgren. Pediatria.

Tom pierwszy : Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone, wyblakły grzbiet książki. Na pierwszej stronie i ostatniej żółte przebarwienia. Wewnątrz książki  podkreślenia ołówkiem. Leciutko przybrudzone boki książki. Biało - czarne i kolorowe fotografie. Tom drugi : Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone, wyblakły grzbiet książki. Na pierwszej stronie i ostatniej żółte przebarwienia. Wewnątrz książki  podkreślenia ołówkiem. Przybrudzone boki książki.

 

Fenella, Adamson, Hull. Pielęgnowanie chorych dzieci.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte przy krawędziach. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce cyfra "2300" napisana długopisem.

Fenella, Adamson, Hull. Pielęgnowanie chorych dzieci.

Książka oprawiona w przeźroczystą folię. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Boki książki lekko przybrudzone.

Fenella, Adamson, Hull. Pielęgnowanie chorych dzieci.

Lekko przytarte krawędzie okładek. Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki.

Fijałkowski Włodzimierz, Michalczyk Halina, Markowska Renata, Sadowska Ludwika. Rehabilitacja w położnictwie i ginekologii.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki leciutko przybrudzone. Na kilku stronach notatki długopisem i podkreślenia tekstu wykonane markerem.

Filipowicz Bronisław. Hormony, eliksiry życia.

Obwoluta poplamiona i przetarta (głównie na krawędziach i rogach), ponaddzierana z tyłu przy grzbiecie (do 2 cm). Górny bok książki przybrudzony. Książka rozłamana pomiędzy stronami 242/243  i 254/255.