Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Białka Urszula. Zajęcia techniczne - podręcznik dla gimnazjum.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Na ostatniej stronie mazak wykonany czarnym długopisem.

Bordzań E. Przetwory naftowe tom II - metody badań.

Okładki i boki ksiażki przybrudzone, krawędzie okładek przetarte, na przedniej pieczątka pobiblioteczna. Ksiażka rozłamana pomiędzy tylna okładką a ostatnią stroną, w środku stare pieczątki pobiblioteczne.

Buczyńska Lucyna, Burzyński Czesław. Kuśnierstwo - część 2.

Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Wewnątrz książka rozłamana na str. 112/113. Naddarty prawy, górny róg str. 145/146.

Buksiński Tadeusz, Szpecht Antoni. Rysunek techniczny.

Okładki lekko wytarte i przybrudzone. Rogi okładek bardzo mocno pozaginane. Na okładkach słabo widoczne lecz liczne ślady po zagięciach. Boki książki lekko przybrudzone. Na kilkudziesięciu pierwszych stronach zagięcia w rogach.

Burzyński, Duda, Dzieża, Suliga. Kuśnierstwo.

Lekko przytarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1,5 cm). Naddarta górna część grzbietu (0,5 cm). Brak dolnej części grzbietu okładki (4 cm). Przednia okładka przyklejona taśmą do grzbietu. Tylna okładka oddarta od górnej  (2 cm) i dolnej (4 cm) części grzbietu. Strona tytułowa oddarta od górnej części grzbietu (3 cm). Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki.

Chmielewski Heliodor. Encyklopedia techniki - Podstawy techniki.

Przetarta i ponaddzierana obwoluta szczególnie na rogach i krawędziach. Widoczne zadrapania, w dolnej części ubytek (5 x 2 cm). Na pierwszej kartce kilka mazaków wykonanych kredką.

Coveney, Highfield. Granice złożoności - poszukiwania porządku w chaotycznym świecie.

Seria Na Ścieżkach Nauki.
Okładki delikatnie przetarte z minimalnie pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Dobrzański Tadeusz. Rysunek techniczny.

Okładki przybrudzone, pozaginane w wielu miejscach, na tylnej okładce naklejka pobiblioteczna. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (do 6 cm) z ubytkiem przy dolnej krawędzi. Wewnątrz przedniej okładki i na drugiej stronie naklejka pobiblioteczna, na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana pomiędzy stronami 144 a 145.

Druździel, Fijałkowski. Zecerstwo - inwentarium wiedzy o poligrafii.

Okłądki lekko przetarte, na tylne ślad po oderwanej metce cenowej. Na 7 stronie 2 cm przebarwienie.

Głodek Juliusz. Ropa naftowa - zarys geograficzno - gospodarczy.

Obwoluta mocno ponadzierana (do 13 cm), przetarta i postrzępiona na krawędziach.

Ilustrowany leksykon techniczny.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i końcach grzbietu.

Kula Sławomir. Systemy teletransmisyjne.

Okładki i boki książki delikatnie przetarte. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa.

Lasek Wiktor. Wykończalnictwo skór miekkich.

Obwoluta przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 4 cm), na tylnej lliczne zadrapania. Wewnątrz tylnej okładki pieczątka "Rzeczoznawca na zlecenie".

Luszawski S. Nawierzchnie bitumiczne.

Okładki przybrudzone, popisane, przetarte i pozaginane w wielu miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (do 3 cm). Brak strony tytułowej. Książka rozłamana pomiędzy stronami 14/15, 272/273, 434/435. W kilku miejscach kartki sklejone taśmą wzdłuż grzbietu. Na kilku ostatnich kartkach przy górnej krawędzi lad po zalaniu - brązowe przebarwienie.

Mac Stanisław, Leowski Jerzy. Bezpieczeństwo i higiena pracy dla ZSZ.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Drobne dopiski wykonane długopisem na przedniej okładce oraz na pierwszej stronie. Delikatnie wytarte rogi kartek. Przybrudzone boki książki.

Magdzik, Jakucewicz. Podstawy poligrafii - podręcznik dla technikum.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na wielu kartkach zagięcia w rogach. lekko przybrudzone boki książki.

Magdzik, Jakucewicz. Podstawy poligrafii - podręcznik dla technikum.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Okładka podklejona wzdłóż grzbietu oraz pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce cyfra "15" wykonana niebieskim długopisem. Na kilkunastu pierwszych stronach zagięcia w dolnym rogu.

Michalski Ludwik, Eckersdorf Krystyna. Pomiary temperatury.

Obwoluta przybrudzona i ponaddzierana na krawędziach do 1 cm. Na grzbiecie numer pobiblioteczny dopisany czarnym markerem. Przybrudzone boki ksiażki, w środku pieczątki pobiblioteczne.