Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Piech Jerzy. Piece ceramiczne i szklarskie.

Nakład 500 egzemplarzy.

Okładki lekko pogięte i przetarte na krawędziach, przybrudzone boki książki. Na stronie przedtytułowej podpis wykonany długopisem.

Price Derek J. De Solla. Węzłowe problemy historii nauki.

Okładki lekko przybrudzone i przytarte. Na kilku ostatnich górnych krawędziach widoczne ślady po zalaniu. Od strony 61 - 64 górne rogi zagięte. Lekko pozaginane rogi okładek i przybrudzone boki książki.

Rakowiecki Janusz. Podstawy metrologii.

Okładki przybrudzone i poprzecierane przy krawędziach i rogach. Strona druga sklejona wzdłóż grzbietu przezroczystą taśmą klejącą ze stroną trzecią oraz podobnie strona 326 ze stroną 327. 

Rusiecki, Raabe. Pracownia technologiczna ceramiki.

Okładki i boki ksiażki przybrudzone, krawędzie i rogi okładek przetarte. Na okłądkach kilka zarysowań. Na stonie przedtytułowej podpis wykonany długopisem. Kartka 419 nadarwana 19 cm, postrzępiona na krawędzi. Książka rozłamana pomiędzy stronami 32/33.

Sydenham P. H. Podręcznik metrologii tom II - podstawy praktyczne.

Przybrudzona obwoluta i boki ksiażki, na tylnej naklejka z ceną.

Taras Eugeniusz. Urządzenia telekomutacyjne część 1.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i miejscami lekko pogięte. Na tylnej okładce dwa ślady po naklejkach z ceną.

Witulski Stanisław. Urządzenia telekomutacyjne część 2.

Miejscowe, delikatne zagięcia na okładkach - na tylnej nieaktualna naklejka z ceną.

Wojeński Jan. Technika liternictwa.

Okładki przybrudzone i przetarte (głównie przy krawędziach).

Wojeński Jan. Technika liternictwa.

Obwoluta delikatnie przybrudzona oraz pozaginana i przetarta w kilku miejscach. Boki książki przybrudzone.

Wojtowicz Ryszard. Zarys ergonomii technicznej.

Lekko przytarte okładki głównie przy krawędziach. Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Tylnia okładka naddarta przy lewej krawędzi (1 cm). Wewnątrz żółte przebarwienia oraz kilka starych, zanulowanych pieczątek po bibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.  

Wolski Zbigniew. Technologia - roboty malarskie.

Mocno przytarte okładki głównie przy krawędziach. Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi zagięciami. Lekko przybrudzone boki książki. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami.

Wolski Zbigniew. Technologia - roboty malarskie.

Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi przetarciami przy krawędziach. Na okładkach mocno widoczne zagięcia. Na przedniej okładce oraz na kilku pierwszych kartach wygnieciony napis: „MZ”. Na stronie tytułowej napis: „MZ” wykonany długopisem. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki oraz na kilku pierwszych kartkach żółte przebarwienia. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia.