Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Nowości wydawnicze


Opowieść rozpoczyna się w Krośnie w listopadzie 1918 roku. To tutaj powstaje Krośnieńska Organizacja Wojska Polskiego. Liczący 133 żołnierzy oddział wyrusza do Sanoka i włącza się w wojnę polsko - ukraińską. Po ogłoszeniu rozejmu porucznik Maczek wraz z swoją Lotną Kompanią 4. Dywizji Piechoty rozpoczyna walki na froncie wschodnim. Wojenna epopeja 4. Dywizji kończy się w listopadzie 1920 roku...
Niewiele na polskim rynku wydawniczym istnieje opracowań dotyczących wojny - polsko ukraińskiej. Książka Jacka Ślączki uzupełnia tę lukę. Bogato ilustrowana, pełna szczegółow będzie dla każdego pasjonata naszej historii - zwłaszcza z okresu I wojny światowej wspaniałym prezentem na 100 lecie niepodległości.
 
    

Aukcje charytatywne

W tym momencie nie prowadzimy żadnej aukcji charytatywnej
 
Zapraszamy wszystkich na południe Polski.
Z książką w Bieszczady i Beskid Niski

Razem z książką odwiedzamy najpiękniejsze zakątki Bieszczad i Beskidu Niskiego. Odwiedź razem z nami Nieznajową, magurskie lasy czy rymanowskie depataki. Zapraszamy w podróż. Ostatnia wycieczka to letnia podróż po Radocynie i wsi Lipne leżacej na terenie Beskidu Niskiego w okolicach Nieznajowej.
 

Nasza strona: Bocian czarny nad Świerzową Ruską

Witamy na naszej stronie!

W naszym Antykwariacie internetowym znajduje się obecnie 31209 książek. Ze względu na stale wzrastającą ilość książek, podzieliliśmy nasz antykwariat książkowy na cztery główne działy: Antykwariat Naukowy, Antykwariat Literacki, Antykwariat Humanistyczny i część hobbystyczną.