Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Nowości wydawnicze

Na prezent gwiazdkowy proponujemy książkę Andrzeja Potockiego Legendy Bieszczadzkie dla dzieci.
Bieszczady to kraina magiczna zamieszkana przez Biesy, Leśne Licha i Duchy. W Jeziorku Duszatyńskim mieszka Wielka Ryba a leski zamek nawiedza Czarna Pani… Na każdym kroku można spotkać  bieszczadzkiego diablika devil, wystarczy tylko uważnie i w ciszy rozglądać się dookoła. Wokół podkarpackich gór narosło mnóstwo legend i tajemniczych opowieści. Dopiero jednak Andrzej Potocki - karpacki gawędziarz -  zebrał je w zbiór dla najmłodszych i pięknie opracował dedykując swoim wnukom. I mamy oto bogato ilustrowane Legendy Bieszczadzkie dla dzieci. Kto spacerował po Polskich Karpatach, wróci do miejsc które kiedyś odwiedził. Kto w Bieszczadach nie był – ma okazję zaszczepić dzieciom ciekawość do tej pięknej krainy i pobudzić wyobraźnię…
Polecamy, książka ukazała się na wakacjach w tym roku, Legendy wydało rzeszowskie wydawnictwo Carpathia.

Aukcje charytatywne

W tym momencie nie prowadzimy żadnej aukcji charytatywnej
 
Zapraszamy wszystkich na południe Polski.
Z książką w Bieszczady i Beskid Niski

Razem z książką odwiedzamy najpiękniejsze zakątki Bieszczad i Beskidu Niskiego. Odwiedź razem z nami Nieznajową, magurskie lasy czy rymanowskie depataki. Zapraszamy w podróż. Ostatnia wycieczka to letnia podróż po Radocynie i wsi Lipne leżacej na terenie Beskidu Niskiego w okolicach Nieznajowej.
 

Nasza strona: Beskidy zimą....

Witamy na naszej stronie!

W naszym Antykwariacie internetowym znajduje się obecnie 25706 książek. Ze względu na stale wzrastającą ilość książek, podzieliliśmy nasz antykwariat książkowy na cztery główne działy: Antykwariat Naukowy, Antykwariat Literacki, Antykwariat Humanistyczny i część hobbystyczną.