Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Allansson Ove. Opowiadania z morza.

Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Delikatnie przybrudzony grzbiet i górny bok książki.

Bagiński Henryk. Polska I Bałtyk - zagadnienie dostępu Polski do morza.

Obwoluta poprzecierana na krawędziach, ponaddzierana przy obydwu końcach (do 1 cm) z ubytkiem przy górnym końcu (na dł 3 cm).

Bidwell George. Korsarz admirałem.

Okładki przybrudzone, ze śladami po zagięciach - głównie na rogach. Wytarte krawędzie grzbietu i okładek. Na tylnej okładce dopisanych kilka cyfr oraz spora plama przy grzbiecie. Przednia część okładki odklejona lekko od wewnątrz, od grzbietu książki. Na wewnętrznych stronach okładek oraz na sąsiednich stronach ślad po taśmie klejącej. Pożółknięte krawędzie kartek.

Biskupski Stanisław. Jak powstaje statek - dla najmłodszych.

Ilustracje: Krystyna Tarkowska i Adam Werka.
Okładki i strona tytułowa polamiona i przybrudzona.

Biskupski Stanisław. Na kursie - Bismarck.

Krawędzie obwoluty wytarte i miejscami minimalnie ponaddzierane (do 0.5 cm).

Biskupski Stanisław. Na kursie - Bismarck.

Obwoluta przetarta, głównie przy krawędziach, w górnej części grzbietu oderwany 1 cm jej fragment. Ostatnia kartka (ze spisem treści) naderwana u góry przy grzbiecie ok. 4 cm.

Biskupski Stanisław. ORP Orzeł zaginął.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, na krawędziach przetarta i ponaddzierana (do 0.5 cm).

Biskupski Stanisław. Sokoły siedmiu mórz.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Na stronie przedtytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela książki wykonana niebieskim długopisem oraz pieczątka szkolna.

Borchardt Karol Olgierd. Krążownik spod Somosierry.

Obwoluta przetarta, na niej ślady po zagięciach i zarysowania, na krawędziach liczne naddarcia (do 0.5 cm). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Borchardt Karol Olgierd. Krążownik spod Somosierry.

Obwoluta przetarta, na niej widoczne ślady po zagięciach, na krawędziach liczne naddarcia (do 0.5 cm). Przybrudzone boki książki.

Borchardt Karol Olgierd. Szaman morski.

Krawędzie okładek lekko poprzecierane z miniamlnie pozaginanymi rogami. Grzbiet z pionowym zagięciem wzdłuż. Książka rozłamana na środku.

Borchardt Karol Olgierd. Znaczy kapitan.

Obwoluta przetarta przy krawędziach na niej słabo widoczne ślady po zagięciach, na krawędziach liczne naddarcia (do 0.5 cm). Strony 7-10 (trzymające się razem) oddzielone od całości. Lekko przybrudzone boki książki. Na wewnętrzych stronach okładek niewielkie, żółte przebarwienia.

Borchardt Karol Olgierd. Znaczy Kapitan.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony, naddarty na obydwu końcach (ok. 1 cm). Górny bok książki mocno przybrudzony.

Brookes Ewart. Gdziekolwiek dopełni się twój los.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na stronie przedtytułowej oraz na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela i podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Boki książki przybrudzone.

Buchheim Lothar - Gunther. Okręt.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach (mocniej w lewym, górnym rogu na tylnej okładce), na nich widoczne ślady po zagięciach. Lekko przybrudzone boki książki. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki oraz na ostatniej kartce jasnobrązowe przebarwienia.

Centkiewicz Alina, Centkiewicz Czesław. Fridtjof co z ciebie wyrośnie? - Opowieść o Nansenie.

Obwoluta lekko przybrudzona, pozaginana i ponaddzierana w kilku miejscach (do 3 cm) z niewielkimi ubytkami. Kilka pierwszych i ostatnich kartek lekko przebarwionych przy dolnej krawędzi.

Ciemiński Ryszard. Miasto z morza.

Na obydwu końcach grzbietu minimalne naderwania. Małe zagięcia na rogach okładek. Delikatnie wytarte krawędzie okładek.

Cieszewski Jacek. Smak morza.

Seria Naokoło świata. Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 2 cm).

Clarke Derrick Harry. Podróż barką.

Seria Naokoło Świata.
Okładki lekko przybrudzone z delikatnie wytartymi i pozaginanymi rogami.

Craig Gavin. Chłopiec na rei.

Okładki przybrudzone z przetartymi krawędziami. Delikatnie przybrudzony górny bok książki. Na tylnej okładce poziome zagięcie (przy dolnej krawędzi).