Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Baranowski Krzysztof. Regaty wokół globu. Na podstawie książki Robina Knox - Johnstona "A word of my own".

Okładki lekko przybrudzome z delikatnie pozaginanymi rogami. Grzbiet nieznacznie poprzecierany, pomarańczowy ślad wokół zszywki (również w środku). Górne rogi od strony tytułowej do 11 lekko pozaginane. Okładki oddzielone od całości.

Bernatt Stanisław. Albatrosy, mewy i fregaty.

Okładki przybrudzone, mocno przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Na stronie tytułowej pieczątka poprzedniego właściciela książki. Na kilku stronach przebarwienia w postaci czarnych plamek.

Bernatt Stanisław. Hebanowy most przez Atlantyk.

Okładki mocno przetarte na grzbiecie i przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Na tylnej okładce przy górnej krawędzi 1 cm naddarcie.

Bernatt Stanisław. I żółwie łapie się na lasso.

Okładki lekko odbarwione, przybrudzone (najmocniej na grzbiecie), lekko pozaginane rogi. 

Bernatt Stanisław. Lakonia płonie.

Okładki mocno przetarte na grzbiecie i przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 4,5 cm na dole 1 cm). Na stronie tytułowej pieczątka poprzedniego właściciela książki. Na tylnej okładce oraz na kilkunastu stronach przebarwienia w postaci żółtych plamek.

Bernatt Stanisław. Słowa mkną po dnie oceanów.

Okładki przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. W górnym rogu na kartkach delikatnie pofalowane kartki (ślady po zawilgoceniu).

Bernatt Stanisław. Łzy oceanu.

Okładki przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na stronie tytułowej pieczątka poprzedniego właściciela książki. Na okładkach słabo widoczne przebarwienia w postaci żółtych plamek.

Czerwiński Julian. Dżonką przez dziesięć mórz - Jose Mari Tey.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach. Grzbiet delikatnie przetarty z małymi uszkodzeniami przy krawędzi (przy przedniej okładce).

Czerwiński Julian. Epicki rejs Chichestera - na podstawie książki F. Chichestera "Gipsy Moth" Circles the World.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte i ze śladami po zagięciach. Grzbiet mocno przetarty z naddarciami (do 1.5 cm) na obu końcach. Delikatne odbarwienie (powstałe w wyniku zawilgocenia) w dolnym rogu na kilku początkowych kartkach.

Czerwiński Julian. Epicki rejs Chichestera - na podstawie książki F. Chichestera "Gipsy Moth" Circles the World.

Okładki przetarte na grzbiecie i przy krawędziach ze słabo widocznymi śladami po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm).

Czerwiński Julian. Nieustraszony Howard Blackburn - Na podstawie książki J. E. Garlanda Lone Voyager.

Okładki mocno przetarte na grzbiecie i przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze 2 cm na dole 8,5 cm).

Miciński Jerzy. Samotny transportowiec.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, wytarte przy krawędziach z drobnymi zagięciami na rogach. Na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela i pionowe zagięcie.

Miciński Jerzy. Samotny transportowiec.

Miniatury Morskie seria: Epizody z drugiej wojny światowej na morzu.
Okładki lekko przybrudzone, mocno przetarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet mocno przetarty, naderwany przy zszywce. Wieksza cześć kartek na dolnym rogu z przebarwieniem (ślad po zawilgoceniu). Rogi kartek lekko pozaginane.

Mickiewicz Marian. Odmieniec: opowieść o Adamie Mierosławskim.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i mocno wytarte, z zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, naderwany na dolnym końcu - 0,5 cm i na górnym - 3,5 cm. Delikatne, brązowe odbarwienia wzdłuż dolnej i bocznej krawędzi przedniej okładki oraz w mniejszym stopniu u początkowych kartek.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte i z niewielkimi zagięciami na rogach. Grzbiet wytarty, ponaddzierany do około 5 cm na obydwu końcach. Zardzewiałe zszywki. Przedarta (1,5 cm) górna krawędź pierwszej kartki. Delikatne odbarwienie po zamoczeniu przy dolnej krawędzi książeczki.

Mykita Ewa. Chatką Puchatków przez Atlantyk.

Miniatury Morskie seria: Żeglarze siedmiu mórz.
Okładki minimalnie przybrudzone z lekko wytartymi  i pozaginanymi rogami. Grzbiet delikatnie przetarty z ubytkami przy zszywkach.

Pepliński Wiktor. Podmorski tunel.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Grzbiet poprzecierany, uszkodzony na obydwu końcach - u dołu naddarcie około 1 cm. Naddarta boczna krawędź (około 3 mm) tylnej okładki. Brązowa plamka na wewnętrznej częsci przedniej okładki oraz na pierwszej stronie.

Pepliński Wiktor. Podmorski tunel.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na kilkunastu ostatnich kartkach zagięcia w dolnym rogu.

Perepeczko Andrzej. "Torrey Canyon".

Brak tylnej okładki, przednia oderwana od grzbietu - z licznymi przetarciami podklejona do grzbietu podklejona do grzbietu przezroczystą taśmą klejącą.