Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Życie może być proste.

Na tylnej okładce fragment starej metki z ceną.

Życiński Józef. Medytacje sokratejskie.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na przedniej okładce przy górnej krawędzi 0.5 cm naddarcie. Wewnątrz książki znaczniki poprzedniego właściciela i podkreślenia wykonane ołówkiem.

Życiński Józef. Teizm i filozofia analityczna tom 2.

Okładki delikatnie przybrudzone i z niewielkimi zagięciami na rogach. Minimalnie przybrudzone boki ksiązki. Na stronie tytułowej pieczątka Biblioteki Parafialnej.

Żygulski Zdzisław. Fryderyk Hebbel - obraz życia i twórczości. Nakład 730 egzemplarzy.

Wydał Komitet Neofilologiczny PAN.
Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach, ponaddzierane w kilku miejscach (do 1 cm) i przybrudzone. Na tylnej okładce i ostatniej stronie stara pieczątka "Egzemplarz uszkodzony cena zniżona zł 10". Pierwsze trzy strony naddarte przy bocznej krawędzi (0,5 cm), na nich żółte przebarwienia.

Ładosz J. Materializm dialektyczny.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach, lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej i 17 stare pieczątki i numery pobiblioteczne.

Łubnicki Narcyz. Nauka poprawnego myślenia.

Seria Biblioteka Problemów tom 70.
Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm) z niewielkimi ubytkami. Górny bok książki lekko przybrudzony.

Łubnicki, Walentowicz, Mejbaum, Motycka, Tokarz i inni. Studia filozoficzne 9-10/1982.

Okładki przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem, lekko przybrudzone. Na tylnej okładce i górnym boku książki ślad po zalaniu.