Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Allen, Corder, Rusiecki. Kurs edynburski językoznawstwa stosowanego tom 1 - Rozprawy z językoznawstwa stosowanego.

Okładki przybrudzone i pozaginane, na przedniej pieczątka pobiblioteczna, numer "38498" wykonany czarnym mazakiem. Tylna okładka naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 1 cm. Na stronie tytułowej oraz na ostatniej kartce pieczątka pobiblioteczna.

Allen, Corder, Rusiecki. Kurs edynburski językoznawstwa stosowanego tom 1 - Rozprawy z językoznawstwa stosowanego.

Okładki przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony i poplamiony z drobnymi naddarciami na obydwu końcach. Niewielkie wgięcie w dolnym rogu książki, tuż przy grzbiecie. Przybrudzone boki książki.

Antinucci, Gebert, Grochowska i inni. Studia gramatyczne tom 1.

Okładki minimalnie przybrudzone i delikatnie wytarte, z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet wytarty - główne na górnym i dolnym końcu.

Arctowa Irena. Razem czy osobno - Zasady pisowni łącznej i rozdzielnej ze słownikiem.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane - głównie na rogach. Grzbiet wytarty z naddarciami na obydwu końcach.

Bąk Piotr. Gramatyka języka polskiego.

Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Bartmińska Izabela, Bartmiński Jerzy. Nazwiska obce w języku polskim.

Okładki przetarte przy krawędziach i pozaginane w kilku miejscach. Tylna okładka naddarta przy bocznej krawędzi (do 2 cm). Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki. Kilka pierwszych kartek przybrudzone przy bocznej krawędzi.

Baudouin de Courtenay Jan. O języku polskim.

Obwoluta przybrudzona i poprzecierana, miejscami ponaddzierana na krawędziach i rogach (do 1 cm). Z przodu i na grzbiecie obwoluty napisany mazakiem numer "12284" (oraz na stronie 4). Boki książki przybrudzone. Na stronach 4, 17 i 453 stare pieczątki pobiblioteczne.

Białokozowicz, Łużny, Kułakowski i inni. Slavia orientalis - rocznik XXVII nr 1 Lew Tołstoj.

Okładki poprzecierane przy krawędziach, w wielu miejscach pozaginane. Przedarta i podniszczona tylna okładka przy dolnej krawędzi - około 6,5 cm. Delikatny ślad po zamoczeniu w dolnym rogu większości kartek. 

Bugajski Marian. Morfem nie we współczesnym języku polskim i w zasadach pisowni.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami.

Cegieła Anna, Markowski Andrzej. Z polszczyzną za pan brat.

Okładki przybudzone, poprzecierane na rogach i lekko na krawędziach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 1 cm). Na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym pisakiem. Książka częściowo rozłamana na odcinku 5 cm pomiędzy stronami 3a 4.

Chadwick John. Omega: Odczytanie pisma linearnego B.

Okładki delikatnie przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Grzbiet książki wytarty. Przybrudzony górny bok książki.

Cienkowski Witold. Język dla wszystkich.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na nich słabo widoczne ślady po zagięciach w rogach. Na tylnej okładce kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem. Na kilkunastu pierwszych stronach zagięcia w górnym rogu.

Czarniecka - Rodzik Zofia. Gramatyka i stylistyka 3.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na przednej okładce i na dolnym boku ksiązki bazgroły wykonane czarnym długopisem. Przybrudzone boki książki. Na okładkach i na większości kartek zagięcia i przetarcia w rogach.

Czarniecka - Rodzik Zofia. Gramatyka i stylistyka 3.

Książka oprawiona w przezroczystą oprawkę sklejoną z okładkami po wewnętrznej stronie. Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na kartkach w prawym, górnym rogu ślad po zamoczeniu. Wewnątrz książki niewielka  część testów uzupełnionych ołówkiem.

Czeszewski Maciej. Słownik polszczyzny potocznej.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach.

Dejna, Handke, Kuraszkiewicz i inni. Studia z filologii polskiej i słowiańskiej tom 17.

Brak obwoluty. Płócienne okładki i boki książki lekko przybrudzone. Oderwany niewielki, trójkątny kawałek pierwszej kartki (strona przedtytułowa - bez tekstu) przy jej dolnej krawędzi. Lekkie przebarwienia wewnątrz przedniej okładki i na kilku pierwszych stronach.