Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Arland Marcel. La Masique des anges.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione przy krawędziach. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych czarnym długopisem.

Arland Marcel. Proche du silence.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione przy krawędziach i na grzbiecie. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie przetarcie oraz skreślenie wykonane czarnym długopisem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Avril Nicole. Les gens de Misara.

Brak obwuluty. Okładki przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie widocze przetacie, skreślenie wykonane czarnym długopisem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

 

Bellow Saul. La planete de M. Sammler.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Blanc Aime. Le grand barrage.

Brak obwoluty. Okładki lekko przebarwione przy grzbiecie, na górnym końcu ślad po taśmie klejącej. Wewnątrz książki kilka pieczątek pobiblotecznych, przy nich kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem

 

Blanzat Jean. L`Iguane.

Brak obwoluty. Okładki lekko przebarwione przy krawędziach. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Wewnątrz książki kilka pieczątek pobibliotecznych, przy nich kilka cyfr wykonanych czarnym długopisem

 

Bonheur Gaston. Si le midi avait voulu...

Brak obwoluty. Okładki przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie widoczne przetarcie, skreślenie wykonane niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Bonnier Henry. L`amour des autres.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Bonnier Henry. Un price.

Brak obwoluty. Przebarwiony grzbiet, na górnym końcu ślad po taśmie klejącej. Na stronie tytułowej i 10 pieczątka pobiblioteczna, napis, numer "843" wykonany niebieskim długopisem.

Bosco Henri. Le Jardin des Trinitaires.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione przy krawędziach. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie widoczne przetarcie, skreślenie wykonane czarnym długopisem.  Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych czarnym długopisem.

Bosco Henri. Le Recif.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione przy krawędziach. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 11 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Bosco Henri. Saint Jean Bosco.

Brak obwoluty. Okładki poplamione, przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych  czarnym długopisem. Poplamione boki książki.

Bosco Henri. Sylvius.

Brak obwoluty. Przebarwiony grzbiet książki, na górnym końcu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.
 

Bosco Henri. Tante Martine.

Brak obwoluty. Okładki lekko przebarwione przy krawędziach. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej.
Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Boulanger Daniel. La barque amirale.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione przy krawędziach i na grzbiecie. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Boulle Pierre. Les jeux de L`esprint.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej, numer "35" wykonany czerwonym mazakiem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.

Boulle Pierre. Les oreilles de jungle.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Bourniquel Camille. Selinonte ou la chambre imperiale.

Brak obwoluty. Okładki lekko przebarwione przy krawędziach i na grzbiecie. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem. Książka pęknięta pomiędzy stroną 2 a sąsiednią.

Buzzati Dino. Le reve de l`escalier.

Brak obwoluty. Przebarwiony grzbiet książki, na górnym końcu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie widoczne przetarcie, skreślenie wykonane czerwonym długopisem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątka pobiblioteczna, kilka cyfr, napis wykonany niebieskim długopisem.

Buzzati Dino. Les nuits defficiles.

Brak obwoluty. Okładki przebarwione i grzbiet książki. Na górnym końcu grzbietu ślad po taśmie klejącej. Na pierwszej stronie przetarcie, skreślenie wykonane czerwonym długopisem. Na stronie tytułowej i 10 pieczątki pobiblioteczne, kilka cyfr wykonanych niebieskim i czarnym długopisem.