Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Agiejew M. Romans z kokainą.

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady zarysowań. Poziome zagięcie przy górnej krawędzi na tylnej okładce.

Aksjonow Wasilij. W pół drogi do księżyca.

Seria z kolibrem.
Okładki lekko przybrudzone i przebarwione. Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Andrejew Leonid. Śmierć Gulliwera - nowele.

Seria Nike.
Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki. Pierwsza kartka z sklejona ze stroną przedtytułową. Na stronie tytułowej i 486 pieczątka pobiblioteczna. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3.

Antonow, Czełyszew, Gorszyn, Siemionow i inni. Opowiadania pisarzy radzieckich.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane na rogach, tylna naddarta przy górnej krawędzi (5 cm) na tylnej okładce przebarwienia powstałe w wyniku zawilgocenia. Grzbiet i wewnętrzne strony okładek podklejone przezroczystą taśmą klejącą z sąsiednimi stronami. Na stronie tytułowej dedykacja wykonana długopisem.

Antonowska Anna. Wielki Mourawi tom II.

Ilustrowała Maja Berezowska. Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i na rogach, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet ponaddzierany (do 5 cm) na obydwu końcach, przy łączeniach z okładkami. Urwany górny róg tylnej okładki. U większości kartek delikatnie wygięty górny róg. Lekko przybrudzone boki książki.

Antonowska Anna. Wielki Mourawi tom III.

Ilustrowała Maja Berezowska. Okładki przebarwione, pobrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, na tylnej stara pieczątka "Cena zniżona" oraz cyfra 5 wykonana niebieskim długopisem. Końce grzbietu ponadrywane po ok. 1 cm. Przybrudzone boki książki.

Ardamatski Wasilij. Ostatni rok imperium.

Seria KIK.
Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi okładek leciutko pozaginane.

Aronow Aleksander. Pasażer na gapę.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach). Na górnym końcu grzbietu 0.5 cm naddarcie.

Astafiew Wiktor. Królowa ryb.

Seria: Współczesna Proza Światowa.
Obwoluta delikatnie przetarta na krawędziach.

Astafiew Wiktor. Pasterz i pasterka.

Obwoluta przetarta (głównie przy krawędziach) z widocznymi śladami po zagięciach oraz licznymi naddarciami (do 1,5 cm). Na tylnej okładce i na kilku ostatnich kartkach w dolnym rogu ubytek (do 2 cm). 

Awerczenko Arkadiusz. Kamień u szyi.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach, na tylnej stara metka cenowa, zagięcie i kilka widocznych, 1 cm wgnieceń. Boki książki przybrudzone.

Ałtajew Al. Własny Rafael.

Ilustrował Uniechowski. Okładki poplamione i wytarte, na ich wewnętrznych stronach przyklejona przeźroczysta taśma klejaca - pozostałość po obwolucie. Na okładkach przetarcia i zarysowania. Wewnątrz kilka pieczątek pobibliotecznych, na stronie przedtytułowej doklejona karteczka z datą. Książka rozłamana między stronami 304/305, kilka ostatnich kartek naddarte przy górnej krawędzi grzbietu (2 cm). Górny bok przybrudzony.

Babel Izaak. Opowiadania odeskie i inne.

Seria z kolibrem.
Okładki lekko przebarwione. Na stronach 9-11 naddarcia.

Babel Izaak. Opowiadania odeskie i inne.

Seria z kolibrem.
Delikatnie przetarte okładki (głównie przy krawędziach).

Babel Izaak. Utwory wybrane.

Seria Nike.
Obwoluta przetarta (głównie przy krawędziach). Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku stronach oraz na bokach książki lekkie przebarwienia. Na pierwszej kartce przy dolnej krawędzi naddarcie (1,5 cm).

Bek Aleksander. Nominacja.

Seria KIK.
Okładki delikatnie przybrudzone z minimalnymi wgnieceniami (ślady jak po cyrklu).

Bek Aleksander. Szosa Wołokołamska.

Okładki poplamione, górny bok książki mocno przybrudzony.

Bielajewa Lilia. Bezsenność.

Na rogach okładek słabo widoczne ślady po zagięciach. W lewym, górnym rogu na przedniej okładce i na kilku pierwszych kartek brązowe przebarwienie.

Biełow Wasilij. Ludzka rzecz.

Seria Proza Współczesna.
Obwoluta przybrudzona, lekko przebarwiona i przetarta przy krawędziach. Górny bok książki przybrudzony. Na dolnym końcu grzbietu na obwolucie 3.5 cm naddarcie.

Bieły Andrzej. Kocio Letajew.

Seria Nike.
Tylna obwoluta przybrudzona, przetarta (głównie przy krawędziach) z licznymi naddarciami (do 1 cm). Strony 5-28  (trzymające się razem) oddzielone od całości, na stronie 5 kilka kropek wykonanych niebieskim długopisem.