Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Achmatowicz, Bodalski, Chojnowski i inni. Glosariusz terminów stosowanych w fizycznej chemii organicznej.

Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych.

Achmatowicz, Bodalski, Chojnowski i inni. Glosariusz terminów stosowanych w fizycznej chemii organicznej.

Leciutko przybrudzone okładki. Wewnątrz kilka starych pieczątek po bibliotecznych. Wewnątrz książki oraz na tylnej okładce stare naklejki po biblioteczne. Lekko przybrudzone boki książki.

Achmatowicz, Bodalski, Chojnowski i inni. Glosariusz terminów stosowanych w fizycznej chemii organicznej.

Leciutko przybrudzone okładki słabo widocznymi zagięciami i przytarciami przy krawędziach. Lekko przybrudzone boki książki.

Amiel Jean. Chemia ogólna - tom 1.

Mocno  przybrudzona i przebarwiona przednia okładka, słabiej tylna. Na okładkach słabo widoczne zagięcia i wgniecenia. Lekko przybrudzone boki książki.

Andreas Friedrich, Grobe Karlheinz. Chemia propylenu.

Brak  obwoluty. Lekko przybrudzone okładki. W  dolnej części grzbietu nr „E 269” wykonany długopisem oraz widoczne przybrudzenie. Na tylnej okładce pozostałości po odklejonej kartce. Wewnątrz kilka starych pieczątek po bibliotecznych. Na ostatniej stronie oraz na wewnętrznej stronie tylnej okładki małe pieczątki. Lekko przybrudzone boki książki.

Babczonek - Wróbel, Kulawik, Litwin. Chemia Nowej Ery - zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum część 3.

Okładki lekko wytarte na rogach i krawędziach. Testy wewnątrz książki nie uzupełnione.

Bąk Tadeusz. Zbiór zadań testowych z chemii dla kandydatów na wyższe uczelnie.

Okładki książki lekko wytarte, miejscami przybrudzone i z drobnymi zagięciami na rogach. Na kilku pierwszych stronach dopiski wykonane ołówkiem.

Bąk Tadeusz. Zbiór zadań testowych z chemii dla kandydatów na wyższe uczelnie.

Okładki, ich wewnętrzne strony i boki książki mocno przybrudzone i widocznie przebarwione, ze słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach. Przy bocznej krawędzi przedniej okładki i strony tytułowej niewielkie naddarcia.

Banak - Tabkowska, Woźniak. Zbiór zadań i ćwiczeń z chemii organicznej - skrypt dla studentów wyższych szkół technicznych.

Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi zagięciami i przebarwieniami. Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła.

 

Barrow Gordon M. Chemia fizyczna.

Brak obwoluty, lekko przybrudzone płócienne okładki i boki książki.

Barycka Irena, Skudlarski Krzysztof. Podstawy chemii.

Lekko przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami i przytarciami przy krawędziach. Lekko przybrudzone boki książki. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Wewnątrz książka rozłamana oraz luźne kartki (117-120). Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła.

 

Berg Jeremy M., Tymoczko John L., Stryer Lubert. Biochemia.

Okładki leciutko pozaginane w kilku miejscach. Na przedniej okładce i grzbiecie naklejka "Promocja". Boki książki delikatnie przybrudzone. Wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki zamazany korektorem.

Bielański Adam. Podstawy chemii nieorganicznej część 1.

Obwoluta mocno przetarta, ponaddzierana przy krawędziach do 1 cm, z przodu z zagiętym dolnym rogiem. Na stronie przedtytułowej parafka poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem.

Bielański Adam. Podstawy chemii nieorganicznej część 1.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach i zarysowania. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Na kilku stronach tekst zaznaczony ołówkiem.

Bielański Adam. Podstawy chemii nieorganicznej część 3.

Pierwsza kartka pozaginana. Zagięty górny róg tylnej okładki. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Bielański Adam. Podstawy chemii nieorganicznej tom 2.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach, na tylnej stara metka z ceną. Przybrudzone delikatnie boki książki, na dolnym stara pieczątka.

Bogdańska - Zarembina, Matusewicz. Chemia dla szkół średnich 2.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Boki książki przybrudzone. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane. Niewielkie przebarwienia przy dolnych krawędziach kilku ostatnich kartek.

Broda Engelbert. Izotopy radioaktywne w biochemii.

Obwoluta książki naddarta na grzbiecie z 3 cm ubytkiem. Podobny ubytek (1 cm) przy gónej krawędzi przedniej obwoluty. Oboluta ponaddzierana przy krawędziach książki w kilku miejscach (do 1 cm). Na tylnej obwolucie stara pieczątka "Cena zniżona". Na obwolucie liczne zarysowania.