Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Dobrzycki Jan. Cukrownictwo.

Brak obwoluty. Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Boki książki lekko przybrudzone. Szesnaście kartek luzem z pozaginanymi rogami, dwie z nich popisane pisakiem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2 a 3 oraz 688 a 689.

Dojutrek Czesław, Pietrzyk Andrzej. Ciastkarstwo.

Okładki delikatnie przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce stara cena wykonana długopisem. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 4 cm). Dolne rogi kilku pierwszych kartek delikatnie pozaginane.

Drewniak Emil i Teresa. Mikrobiologia żywności - stare wydanie.

Okładki przybrudzone i przetarte, szczególnie na rogach i krawędziach. Na stronie tytułowej podpis i maziaki długopisem, w środku kilka zaznaczeń ołówkiem i długopisem. Okładki pozaginane, przybrudzone boki książki. Prawy górny róg stony tytułowej zalany. Na tylnej okładce cena napisana długopisem. Grzbiet książki naddarty u góry i u dołu po ok. 0,5 cm.

Dzień Anna. Produkcja i pozyskiwanie surowców żywnościowych.

Przetarte, lekko przybrudzone okładki i boki książki.

Flis Krystyna, Konaszewska Wanda. Podstawy żywienia człowieka.

Lekko przybrudzone i poprzecierane na krawędziach okładki. Przybrudzone boki książki. Na stronie tytułowej parafka wykonana długopisem.

Flis Krystyna, Konaszewska Wanda. Podstawy żywienia człowieka.

Na tylnej okładce kilka pionowych, słabo widocznych zagięć.

Flis Krystyna, Procner Aleksandra. Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem część 2.

Brak pierwszej strony ze spisem treści - błąd nadruku. Puste kartki również na stronach 6-7, 10-11.

Gawęcki Jan, Jeszka Jan. Żywienie człowieka - ćwiczenia

Okładki lekko przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.

Górecka, Limanówka, Superczyńska, Żylińska - Kaczmarek. Technologia gastronomiczna z obsługą konsumenta część 2 dla uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego.

Okładki delikatnie wytarte, głównie na krawędziach i na rogach. Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Delikatnie wygięte ku górze rogi początkowych i końcowych kartek.

Grontkowska Anna, Klepacki Bogdan. Ekonomika i organizacja w gastronomii.

Lekko poprzecierane rogi i krawędzie okładek. W kilku miejscach fragmenty tekstu zaznaczone żółtym markerem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Grontkowska Anna, Klepacki Bogdan. Ekonomika i organizacja w gastronomii.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 3.5 cm naddarcie. Lekko przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce stara metka z ceną. Na kilkunastu kartkach zagięcia w rogach.