Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Babiński Witold. Srebro i jego zastosowanie.

Wydałą Politechnika Śląska - skrypty uczelniane nr 1297.
Okładki przybrudzone, przetarte głównie na krawędziach. Na rogach okładek i kilku kartek wewnątrz słabo widoczne ślady po zagięciach w górnym rogu.

Banasiak Mirosław. Ćwiczenia laboratoryjne z wytrzymałości materiałów.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki, głównie przy krawędziach. Pozaginane rogi okładek. Kilkanaście pierwszych i ostatnich kartek zagiętych w górnym rogu.

Bodzoń Leszek, Dańko Józef. Maszyny i urządzenia odlewnicze - laboratorium dla studentów wieczornych i zaocznych.

Skrypt AG-H w Krakowie, nakład 400 egz.
Okładki przybrudzone, delikatnie przetarte i ponaddzierane głównie na krawędziach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (na górze do 2 cm, na dole do 1 cm). Na kilku kartkach nieliczne podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem. Delikatnie przebarwione boki książki i krawędzie kartek.

Boruszak, Sygulski, Wrześniowski. Wytrzymałość materiałów - doświadczalne metody badań.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami.

Błaszkowski Krzysztof, Fic Mieczysław. Maszyny formierskie i urządzenia odlewnicze.

Okładki przetarte (głównie na krawędziach) ze śladami po zagieciach. Przednia okładka częściowo odklejona od grzbietu. Delikatne przebarwienia na krawędziach kartek i nadolnej krawędzi tylnej okładki.

Chmielewski Heliodor i inni. Materiałoznawstwo - Encyklopedia techniki.

Brak obwoluty. Okładki przetarte i leciutko przybrudzone. Brak strony tytułowej. Na stronie drugiej ślad po pieczątce. Książka delikatnie rozłamana pomiędzy stronami 910/911. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki widoczne przetarcie.

Chojnacki Józef. Rentgenografia metali.

Skrypt PWN, nakład 800 egz.
Okładki oraz boki książki przybrudzone i przebarwione. Na przedniej okładce i kilku pierwszych kartkach zagięcia w rogach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czerwonym długopisem.

Chudzikiewicz Ryszard. Mechanizacja odlewni.

Obwoluta zniszczona (przybrudzona, z przetarciami, licznymi naddarciami i ubytkami do 6 cm). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem. Kilka pierwszych stron i boki książki delikatnie przybrudzone.

Gierek, Mikuszewski. Kształtowanie struktury pierwotnej metali i stopów.

Nakład: 655 egzemplarzy

Okładki przetarte na rogach i krawędziach oraz lekko porysowane. Boki książki przybrudzone, na przedniej okładce ślad po naklejce.

Gontarz Andrzej, Weroński Wiesław. Kucie stopów aluminium - aspekty technologiczne i teoretyczne procesu.

Na okładkach leciutkie zarysowania, na tylnej i przedniej stara naklejka z ceną.

Gubrynowiczowa Janina. Wytrzymałość materiałów.

Okładki przbrudzone, przetarte na krawędziach, na tylnej pieczątka "Podręcznik używany 30". Na okładkach i rogach kilku kartek ślady po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia po 1 cm. Wewnętrzne strony okładek, część kartek i boki książki z przebarwieniami.

Gulajew B. B. Teoria procesów odlewniczych.

Okładki przybrudzone, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na wewnętrznych stronach okładek, na krawędziach kartek oraz na bokach książki brązowe przebarwienia.

Gulajew B. B. Teoria procesów odlewniczych.

Okładki przybrudzone z miejscowymi przebarwieniami. Na wewnętrznych stronach okładek, na krawędziach kartek oraz na bokach książki brązowe przebarwienia.

Hyla Izabela. Tworzywa sztuczne - własności - przetwórstwo - zastosowanie.

Okładki przybrudzone z zarysowaniami, przetarte głównie na krawędziach, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na części kartek niewielkie, żółte przebarwienia.

Hyla Izabela. Tworzywa sztuczne - własności - przetwórstwo - zastosowanie.

Okładki przybrudzone, na nich widoczne przetarcia i ślady po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu ubytki (po 0.5 cm). Lekko przybrudzone boki książki.

Jabłoński Stanisław. Mały poradnik hartownika.

Okładki i boki książki przybrudzone, mocno przetarte. Książka delikatnie rozłamana pomiędzy tylną okładką a sąsiednią stroną. Na tylnej okładce na jej wewnętrznej stronie oraz na kilku kartkach cyfry, notatki oraz pieczątki i podpisy poprzedniego właściciela książki. Na kilkudzesięciu ostatnich kartkach przebarwienia w prawym dolnym rogu powstałe w wyniki zawilgocenia.