Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Nowość grudzień 2021
 

Lista produktów

Bieniek Stefan, Duchnowski Kazmierz. Obrabiarki i urządzenia w stolarstwie.

Okładki delikatnie przetarte (głównie przy krawędziach) z śladami po zagięciach i zarysowaniami, na górnym końcu grzbietu naddarcie (0.5 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem. Lekko przybrudzone boki książki.

Deyda, Beilchmidt i inni. Technologia drewna - podręcznik do nauki zawodu 1 - 3.

Okładki delikatnie przetarte (głównie przy krawędziach) z widocznymi śladami po zagięciach. Na wewnętrznych stronach przednich okładek podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem. Boki książek leciutko przybrudzone.

Duchnowski Kazimierz. Maszynowa obróbka, narzędzia i podstawowe obrabiarki stolarskie.

Tylna okładka przetarta. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Na przedniej okładce na górnym końcu grzbietu i na prawym, górnym rogu ślady po zagięciach, na kilkunastu pierwszych kartkach również delikatne zagięcia w górnym rogu. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki.

Dzięgielewski Stanisław. Technologia - Meble tapicerowane: produkcja rzemieślnicza i naprawy.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach. Na pierwszej kartce ślady po zagięciach oraz pieczątka pobiblioteczna. Wewnątrz książki sporadyczne podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem. Na kilkunastu pierwszych kartkach lekkie zagięcia w dolnym rogu.

Giełdowski Lesław. Rysunek techniczny dla stolarza i technika technologii drewna.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte na krawędziach. Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na rogach kartek ślady po zagięciach. Na górnym końcu grzbietu 0.5 cm naddarcie. Trzy kartki luzem, delikatnie przebarwione boki książki.

Giełdowski Lesław. Rysunek techniczny dla stolarza i technika technologii drewna.

Okładki przybrudzone, lekko przetarte na krawędziach. Na rogach okładek i kartek ślady po zagięciach. Kilkanaście kartek luzem. Przebarwione boki książki. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem.

Kosiński Czesław. Rysunek zawodowy w meblarstwie 1 - 2.

Okładki przybrudzone (mocniej część 2), delikatnie przetarte na krawędziach, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Część pierwsza pęknięta w kiku miejscach, kilka kartek luzem. Na kilku ostatnich kartkach części drugiej delikatne pofalowania powstałe w wyniku zawilgocenia.

Kosiński Czesław. Rysunek zawodowy w meblarstwie część 1.

Okładki przybrudzone, delikatnie przetarte głównie na krawędziach. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Brak strony przedtytułowej i tytułowej.

Laurowski Tadeusz. Stolarstwo.

Przednia okładka pionowo zagięta. Na tylnej okładce ślad po metce z ceną.

Mętrak Czesław. Meblarstwo - podstawy konstrukcji i projektowania.

Okładki przybrudzone i przebarwione, na krawędziach z licznymi naddarciami (do 1 cm) i przetarciami. Na obydwu końcach grzbietu ubytki i naddarcia (do 4 cm). Na przedniej okładce i ostatniej stronie mazaki wykonane niebieskim i czarnym długopisem. Na okładkach i kartkach ślady po zagięciach, pofalowania i brązowe przebarwienia powstałe w wyniku zawilgocenia. Książka pęknieta w kilku miejscach, część kartek luzem.

Prażmo Janusz, Nowak Halina. Technologia i materiałoznawstwo: Stolarstwo 1 - 2.

Okładki przetarte (głównie na krawędziach), na nich widoczne ślady po zagięciach, na tylnej okładce stare metki z cenami. Na wewnętrznych stronach przednich okładek podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem. Na rogach kartek delikatne zagięcia. Na kilku pierwszych kartkach oraz na bokach książek przebarwienia.

Prządka Włodzimierz, Szczuka Jerzy. Technologia Stolarstwo część 2 - podręcznik dla uczniów zasadniczej szkoły zawodowej.

Okładki przetarte głównie na krawędziach. Rogi okładek i kilku kartek ze śladami po zagięciach. Strony od 1 do 114 (trzymające się razem) oddzielone od całości. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia na górze 4 cm, na dole 0.5 cm).

Smardzewski Jerzy. Komputerowo zintegrowane wytwarzanie mebli.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań. Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Szczuka Jerzy, Żurowski Jan. Materiałoznawstwo przemysłu drzewnego.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach w rogach. Na tylnej okładce stara metka z ceną, na wewnętrznej stronie przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki. Na kilku kartkach oraz na bokach książki nieliczne, żółte przebarwienia.

Sławiński Marian. Rysunek zawodowy dla stolarza.

Okładki przetarte najbardziej na grzbiecie z widocznymi śladami po zagięciach oraz naddarciami i ubytkami do 2 cm przy krawędziach. Na wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Książka pęknięta w kilku miejscach, strony 29 - 34 (trzymające się razem) oddzielone od całości.